Opinie – Kod Promocyjny w Betano.com

Betano, bukmacher zlokalizowany na Malcie, rozpoczął swoją działalność w roku 2014, czyli stosunkowo niedawno, przynajmniej w porównaniu do pozostałych tego typu firm. Warto odnotować, że pierwszym krajem, w którym Betano rozpoczął oferowanie zakładów bukmacherskich, była Polska.

Dziś firma ta jest dość dobrze znana graczom – można o niej znaleźć mnóstwo pochlebnych recenzji między innymi na popularnych forach. Nic dziwnego – Betano stanowi naprawdę silną konkurencję dla popularnych marek. Dowiedz się, dlaczego!

Promocje i bonusy bukmacherskie w Betano

Podobnie jak inni bukmacherzy, Betano oferuje nam bonus powitalny. W tym wypadku jest to 100% aż do kwoty 200 zł, co stanowi z pewnością dobry wynik, będąc ofertą znacznie powyżej przeciętnej na rynku. Oznacza to, że nasza pierwsza wpłata zostanie podwojona aż do 200 zł.

Jeżeli zaś chodzi o warunki otrzymania bonusu, to wystarczy się zarejestrować, natomiast co jest jeszcze ważne, to wymagania dotyczące obrotu. W Betano jesteśmy zobowiązani pięciokrotnie obrócić całą kwotę (wpłatę + bonus).

Rejestracja w Betano

Oczywiście rejestracja u bukmachera Betano nie stanowi najmniejszego problemu. Wszystko, co musimy zrobić, to wypełnić bardzo prosty formularz, który nie powinien być wyzwaniem dla nikogo. Należy podać między innymi takie informacje, jak:

 • Adres poczty elektronicznej,
 • Nazwę użytkownika,
 • Hasło do konta,
 • Imię,
 • Nazwisko,
 • Kraj.

Rzecz jasna, jeżeli posiadamy odpowiedni kod promocyjny, gwarantujący nam dodatkowe bonusy, również należy podać go przy rejestracji u danego bukmachera. Jak widać, aby zarejestrować się w Betano, wcale nie trzeba mieć żadnych szczególnych umiejętności. Zauważ, że nie trzeba podawać nawet adresu!

Oferta zakładów u bukmachera Betano

Betano jest bukmacherem kompleksowym, oferującym zakłady w bardzo wielu dyscyplinach. Możemy tutaj obstawiać między innymi popularne gry zespołowe, jak na przykład piłkę nożną, siatkówkę oraz koszykówkę. Bogata jest również oferta sportów indywidualnych, wśród których znajdziemy między innymi: boks, tenis, sporty motorowe oraz MMA.

Jeżeli chodzi o popularne dyscypliny, to na przykład w przypadku piłki nożnej mamy do dyspozycji zakłady z niemal 150 krajów. Rzecz jasna, im popularniejsza dyscyplina i liga, tym więcej różnych opcji mamy do wyboru.

W Betano znajdziemy również okazjonalne zakłady z zakresu polityki oraz rozrywki – na przykład, kto wygra Oscara lub wybory prezydenckie w różnych krajach.

Rodzaje zakładów w Betano

Mnóstwo różnych rodzajów zakładów znajdziemy przede wszystkim w świecie piłki nożnej. Możemy tu obstawiać zarówno zwycięzcę meczu w systemie 1X2, jak również sumę bramek, które według nas padną w danym spotkaniu. Popularne są również zakłady typu:

 1. „Obydwa zespoły strzelą gola”,
 2. „Podwójna szansa”,
 3. „Do przerwy/Koniec meczu”,
 4. „Dokładna liczba goli”,
 5. „Dokładny wynik”.

Zakłady z marżą 0%

To, co wyróżnia Betano pośród innych bukmacherów, to przede wszystkim zakłady z zero procentową marżą. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak – w przypadku tego bukmachera każdego dnia mamy do dyspozycji jeden zakład w systemie 1X2, w którym marża wynosi 0%, a więc teoretycznie mamy szansę na maksymalną możliwą wygraną – tak, jakbyśmy zakładali się ze znajomym!

Wpłaty i wypłaty

Betano oferuje oczywiście mnóstwo różnego rodzaju płatności, wśród których znajdziemy między innymi standardowy przelew bankowy, jak również i wszelkiego rodzaju płatności natychmiastowe oraz portfele elektroniczne. Możemy również bez trudu wykorzystać karty kredytowe.

Zakłady mobilne w Betano

Oczywiście w Betano mamy możliwość sprawnego i wygodnego obstawiania przez urządzenia mobilne. Specjalnie przygotowana strona znacznie ułatwia ten proces i sprawia, że obstawianie jest wygodne.

Opinia o bukmacherze Betano

Szeroka gama dostępnych dyscyplin i zakładów, a przede wszystkim szczególna oferta, czyli zakłady z marżą 0%, sprawiają że Betano niewątpliwie wydaje się niezwykle atrakcyjnym wyborem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy. Atrakcyjny bonus połączony z obstawianiem zakładów bez marży z pewnością daje nam największe szanse na wygraną spośród wszystkich obecnych na rynku bukmacherów. Nie wierzysz? Sprawdź! Zarejestruj się już teraz!