Opinie – Kod Promocyjny eFortuna.pl

Zakłady bukmacherskie Fortuna kojarzą nam się raczej z naziemnymi punktami, w których obstawia się zdarzenia sportowe. Fortuna, założona w Polsce w roku 1996 jako Profesjonał, idzie jednak z duchem czasu i od 2012 roku oferuje zakłady sportowe również za pośrednictwem strony internetowej.

Z punktu widzenia polskiego gracza oferta tego bukmachera jest naprawdę bardzo ciekawa, ponieważ jego działalność na terenie naszego kraju wiąże się z dostępnością między innymi wielu mniej popularnych na świecie zdarzeń sportowych, które jednak mają znaczenie dla Polaków.

Promocje i bonusy bukmacherskie u bukmachera Fortuna

Bonus dla nowych graczy, którego reklamę możemy zobaczyć na stronie startowej bukmachera Fortuna, jest niezwykle atrakcyjny. Nowi gracze mogą bowiem liczyć nie tylko na zakład bez ryzyka do 50 zł, lecz również na bonus powitalny w postaci podwojenia wpłaconej kwoty aż do 700 zł, co niewątpliwie stanowi jedną z najwyższych kwot na rynku.

Pierwszy z bonusów możemy otrzymać po prostu obstawiając swoje pierwsze zdarzenie – pierwszy zakład jest bowiem zakładem bez ryzyka do kwoty 50 złotych, co stanowi bardzo atrakcyjną promocję.

Natomiast jeżeli chodzi o drugi z zakładów, tutaj należy w ciągu 10 dni wpłacić dowolną sumę, a wówczas otrzymamy bonus w postaci 100% od wpłaconych środków. Wymagany obrót polega na tym, że należy czterokrotnie obrócić naszą pierwsza wpłatę w ciągu 60 dni. Możemy grać jednak jednie zakłady AKO z minimum 3 spotkaniami, które stanowią w sumie zakład o kursie przynajmniej 1,90. Może się więc wydawać, że obstawianie takich zakładów może być trudne, jednak zawrotna kwota 700 zł niewątpliwie działa na wyobraźnię, prawda?

Oferta zakładów u bukmachera Fortuna

Fortuna oferuje całą gamę różnego rodzaju zakładów sportowych w przeróżnych dyscyplinach. Mamy tutaj do dyspozycji rzecz jasna piłkę nożną, ale to oczywiście nie wszystko, bo możemy grać również w wielu innych dyscyplinach sportowych, do których można zaliczyć na przykład takie, jak:

 • Piłka ręczna,
 • Golf,
 • Tenis,
 • Siatkówka,
 • Kolarstwo,
 • Hokej,
 • Snooker.

W świecie siatkówki znajdziemy natomiast takie ligi, jak: Polska Plus liga M., Polska Orlen liga K., Puchar Polski M., Puchar Polski K. Z kolei, jeśli chodzi o koszykówkę, Fortuna umożliwia nam granie następujących lig: Polska TBL-M., Polska TBLK-K., Polska 1.liga-M.Puchar Polski K. Pozostaje jeszcze piłka ręczna, gdzie możemy obstawiać między innymi: Piłka ręczna: Polska Superliga M., Polska Superliga K., Polska 1. liga gr. A M. Polska 1. liga gr. B M., Puchar Polski M., Puchar Polski K. Jak widać, oferta dla graczy z Polski jest naprawdę atrakcyjna.

Zakłady na żywo w Fortunie

Fortuna oferuje nam rzecz jasna szerokie spektrum różnych zakładów na żywo w takich dyscyplinach, jak piłka nożna, tenis i wiele więcej. Zarówno zdarzenia międzynarodowe, jak i polskie, opatrzone są szeroką gamą zakładów, dzięki czemu żaden entuzjasta zakładów sportowych nie będzie się na pewno nudził.

Rodzaje zakładów w eFortuna.pl

Wśród oferowanych zakładów znajdziemy rzecz jasna nie tylko zakłady na zwycięzcę typu 1X2, lecz również na liczbę bramek oraz liczne inne oferty, a wśród nich:

 • Różnica zwycięstwa,
 • Handicap,
 • Podwójna szansa,
 • Pierwsza drużyna strzeli,
 • Handicap Azjatycki,
 • Przebieg meczu.
 • Poza zakładami sportowymi w Fortuna obstawimy również inne zagadnienia, między innymi związane z kulturą.

Wpłaty i wypłaty

Niewątpliwie zagadnieniem, które jest bardzo ważne dla wszystkich entuzjastów zakładów bukmacherskich, są możliwości doładowania konta oraz wypłaty środków. W przypadku bukmachera Fortuna mamy do dyspozycji tylko i wyłącznie przelewy bankowe, co jest niewątpliwie poważnym minusem na tle innych bukmacherów.

Opinia o bukmacherze Fortuna

Działająca w Polsce od 20 lat (początkowo pod nazwą Profesjonał) Fortuna, nie bez powodu utrzymała się na rynku tak długo. Niewątpliwie jest to bukmacher zdecydowanie godny polecenia i zainteresowania. Warto na pewno zwrócić uwagę na fakt, że oferta tej firmy jest szczególnie dostosowana do graczy z Polski, dzięki czemu bez trudu będziemy mogli na przykład obstawiać naszą ulubioną drużynę sportową z jednej z niższych lig.

Rejestracja w eFortuna.pl

Rejestracja na stronie internetowej bukmachera Fortuna nie stanowi najmniejszego problemu. Należy uzupełnić między innymi takie informacje, jak login, adres poczty elektronicznej, hasło, imię, nazwisko, datę urodzenia oraz ewentualny kod promocyjny, jeżeli takowy posiadamy.