Login Register
 
RSS Feed
rivalo More Images
User Rating:
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/6 ( votes cast)

Rivalo – Bonus 200PLN – Opinie i Kod Bonusowy w rivalo.com

Odwiedź i Zarejestruj Się w Rivalo

Rivalo to stosunkowo nowa marka, jednak silnie związana z jednym z największych niemieckich bukmacherów Tipico. W praktyce więc, choć firma Rivalo zarejestrowana jest na Curacao i stanowi w pewnym sensie nowość na rynku, to w istocie jest to już na starcie sprawdzony bukmacher, któremu bez wątpienia można zaufać, zwłaszcza ze względu na niezwykle ciekawą ofertę.

 

Promocje i bonusy bukmacherskie w Rivalo

Rivalo ma dla nowych graczy niezwykle ciekawą ofertę, polegającą na możliwości otrzymania bonusu powitalnego w wysokości aż 200zł, co z pewnością stawia markę w czołówce, jeżeli chodzi o możliwość uzyskania dodatkowych pieniędzy w ramach bonusu powitalnego.

Oferta ta to bonus 200zł o wartości 100% od doładowania naszego konta. Jaki obrót jest wymagany? Cała kwota musi być obrócona minimum 5 razy po kursie minimalnym 2.0. Na pewno trzeba tutaj jednak podkreślić, że bukmacher nie oferuje bonusu osobom, które dokonają pierwszej wpłaty za pośrednictwem Skrill, co niewątpliwie jest minusem.

 

Rejestracja w Rivalo

Przycisk po prawej stronie u góry ekranu prowadzi nas ze strony startowej bukmachera do zakładki z rejestracją, gdzie czeka na nas zaskakująco krótki i prosty formularz zgłoszeniowy. Na pewno każdy, kto kiedykolwiek miał okazję rejestrować się w sieci, poradzi sobie z tym zadaniem.

 

Oferta zakładów u bukmachera Rivalo

Pomimo tego, że Rivalo jest stosunkowo nową marką, oferta zakładów jest stosunkowo bogata. Na stronie, na której możemy zawierać zakłady sportowe, znajduje się dokładana liczba zdarzeń, które możemy typować. W momencie pisania tego artykułu jest ich 7394 w samej piłce nożnej. Pozostałe znajdziemy między innymi w następujących dyscyplinach sportowych:

 • Piłka ręczna,
 • Tenis,
 • Hokej,
 • Koszykówka,
 • Darts,
 • Sporty motorowe,
 • Futbol amerykański.

Oferta zakładów jest więc niewątpliwie warta docenienia, zwłaszcza że działalność bukmachera Rivalo to zaledwie kilka lat, tym bardziej więc należy spodziewać się dalszego rozwijania oferty przez tą firmę.

Zakłady na żywo od Rivalo

Rivalo, podobnie jak każdy współczesny liczący się bukmacher, oferuje możliwość gry Live. Witryna internetowa, która to umożliwia, nie jest może pełna widowiskowych grafik, ale jest bardzo przejrzysta i wygodna, co bez wątpienia znacznie ułatwia obstawianie na przykład wielu zdarzeń jednocześnie.

 

Zakłady mobilne w rivalo.com

Bukmacher Rivalo posiada rzecz jasna dość wygodną i przyjazną witrynę mobilną, która pozwala nam zawierać zakłady sportowe przez Internet. Niezależnie od tego, jakim sprzętem dysponujesz, działa ona dość sprawnie i, co ważne, jest bardzo wyraźna oraz łatwa w obsłudze za pomocą telefonu lub tableta.

rivalo {focus_keyword} Rivalo - Bonus 200PLN - Opinie i Kod Bonusowy w rivalo.com RIvalo Strona g  wna

Rodzaje zakładów w Rivalo

Szeroki wybór różnego rodzaju zdarzeń to jedno, a możliwość zawierania różnych zakładów, to drugie. W przypadku Rivalo jedno i drugie idzie ze sobą w parze, dlatego mamy możliwość grania nie tylko zakładów na zwycięzcę, lecz również wielu znacznie bardziej wyrafinowanych typów, jak między innymi:

 • Dokładny wynik,
 • Pierwsza drużyna strzeli,
 • Obie drużyny strzelą,
 • Handicap,
 • Podwójna szansa,
 • Zakłady na poszczególne połowy,
 • Przebieg meczu.
 • Wpłaty i wypłaty

Rzecz jasna w Rivalo mamy swobodę wybierania formy wpłat i wypłat naszej gotówki. Nie trzeba chyba wspominać, że poza standardowym przelewem bankowym, mamy do dyspozycji znacznie więcej różnego typu form płatności, do których można zaliczyć między innymi Skrill, Neteller, karty kredytowe i debetowe, paysafecard, a także przelewy24. Nie wolno jednak zapomnieć, że wpłata przez Skrill nie daje nam bonusu.

Opinia o bukmacherze Rivalo

Atrakcyjny bonus, szeroka oferta i wygodne metody płatności. Czego można chcieć więcej od bukmachera internetowego? Rivalo oferuje nam jeszcze w miarę komfortową grę na żywo oraz możliwość swobodnego korzystania z zakładów przez telefon, dzięki czemu bukmacher ten bez wątpienia stanowi ciekawą konkurencję dla wielu innych firm. Jeśli chcesz otrzymać bonus i spróbować swoich sił w Rivalo, nic prostszego – zarejestruj się i daj sobie szansę już dzisiaj!

Dołącz do Rivalo i Skorzystaj z Darmowych Bonusów

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/6 ( votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply

Rate This Item

Przejdź do paska narzędzi